Genta fotografohet në përqafimin e Gashit

Genta Ismajli e ka realizuar një foto duke u përqafuar me reperin shqiptar, Gashi.

Këngëtarja Genta Ismajli në Instagramin e saj ka ndarë me ndjekësit disa foto në të cilat shihet pranë reperit shqiptar me famë botërore, Gashit, shkruan lajmi.net.

‘’Natë e pabesueshme, me njërin dhe të vetmin’’, ka shkruar Genta pranë postimit.

Gashi është reper shqiptar i cili jeton dhe vepron në SHBA, atje ku asnjëherë nëpër intervista nuk ka harruar të tregoj prej nga e ka prejardhjen.

Genta po ashtu njihet për sukseseset e saj dhe rreth vetes ka një numër të madh të ndjekësve që e përkrahin./Lajmi.net/

albshowbizzz.com