Genta Ismajli po publikon këngë dhe është bashkëpunim me një emër nga Shqipëria

Katër muaj më parë ishte kënga e saj e fundit me klpi e titulluar “Papi”.

Dhe Genta Ismajli e cila kohëve të fundit nuk është aktive në muzikë siç ka qenë dikur, po sjellë një bashkëpunim.

Image result for genta ismajli

Prive ka zbuluar se Ismaili do bëjë duet me këngëtarin Irkenc Hyka, i cili së fundmi ka realizuar disa hite dhe njihet për një muzikë ritmike me motive ballkanike.

Image result for irkenc hyka

Irkenci dhe Genta i kanë bashkuar forcat për këngë, ndërsa kënga do jetë tipike  e kompozuar nga Irkenci megjithatë me shijen e Gentës brenda vargjeve, ndërsa dyshja do realizojnë edhe videoklip, i cili do lansohet menjëherë pas vitit të ri. /Prive.al