Gëzimja merr dhuratën më romantike për këtë fundvit, reagimi i saj iu lë pa fjalë

Gezime Krasniqi është nusja e djalit të këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me djalin e këngëtares dhe më vonë edhe pas fejesës së tyre, përcjell ORAinfo.

Gëzimja tani është një ndër personazhet më të përfolura, sidomos për dukjen e saj plot stil por ajo për çka flitet më shumë është raporti i saj me vjehrrën, Remzien.

Meqë Gëzimja është shumë aktive në rrjete sociale, ajo nuk heziton që pothuajse çdo detaj të jetës së saj ta postojë në rrjete sociale.

Ajo sot ka marrë një dhuratë shumë të veçantë, e që është një kalendar me fotografitë e saj gjatë këtij viti, kaq shumë është gëzuar sa që menjëherë e ka postuar në Instastory./ORAinfo/