Gresa Behluli ‘sfidon’ të gjitha bjondet me këtë dukje

Gresa Behluli është vajza e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shkurte Fejzës.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo famën e madhe e arriti vetë duke ndjekur profesionin e nënës së saj, muzikën, përcjell ORAinfo.

Gresa përveç për zërin e saj, njihet edhe për paraqitjet e saj tejet elegante dhe plot stil.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e rregulluar dhe e veshur aq bukur sa mund të quhet edhe si një ndër femrat më të bukura shqiptare./ORAinfo/