Gruaja e Ronaldos, ëndërr e shumë të rinjve!

Cristiano Rolando, është futbollisti më i njohur portugez.

Emri i të cilit, është mjaft i dashur për një numër të madh të publikut, i cili me talentin e saj për futboll, mori jehonë te madhe mediatike në tërë botën.

Zakonisht, jemi mësuar që lajmet të shkruajnë vetëm për profesionin e tij si futbollist e asnjëherë për familjen e tij.

Kjo pasi që ai, nuk ka publikuar fotografi të tilla, por që këtë herë erdhi më ndryshe.

Si rrallë herë, ai publikoi një fotografi me gruan dhe fëmijët, ambienti i të cilëve dukej mjaft festiv, tek sa kishin veshur rroba të babadimrit të gjithë.

Ylli i njohur, Cristiano, po vazhdon që të jetë kryelajm i të gjithëve portaleve, duke u konsideruar si një nga lojtarët më të mirë të Juventusit. /Kosovarja/