Harroni fotografitë e mëparshme, kjo fotografi e Mozikut me vajzën do t’iu ‘shkrijë’

Këngëtari e njohur nga Ferizaj Mozzik dhe gruaja e tij Loredana para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën vajzën e tyre me emrin, Hana dhe lindja e saj pushtoi të gjitha mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Qysh në ditët e para, ata ia bënë edhe një profil në Instagram vajzës së tyre, e që menjëherë mori shumë ndjekës.

E sot, Moziku ka postuar një fotografi ku shfaqet me vajzën në duar, por që është fotografia më e veçantë që e ka postuar Moziku./ORAinfo/