Imazhet e Vitit të Ri vërshuan, Nora Istrefi dhe Rene publikojnë setin e ri fotografik

 

Ëmë e bijë po duket tejet të lumtura në
fotografitë e reja.

Nora Istrefi sapo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, imazhet e reja të festave të fundvitit. Këngëtarja e cila është nënë e një vajze, po duket shumë e lumtur që 2018-tën po e përmbyll me dashurinë e vajzës së saj.

Rene e cila po rritet dita ditës, është veshur
në rroba festive e po i fal shumë dashuri të ëmës duke ju hedhë në përqafim.

Gëzuar festat për familjen e bukur të Norës. /Prive.al

 

albshowbizzz.com