Isaac Carew flet për dashurinë e vërtetë dhe nuk e përmend Dua Lipën

Ka një kohë që Isaac Carew është në lidhje me këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Këngëtarja Dua Lipa po shijon në maksimum lidhjen me Isaac Carew, shkruan lajmi.net.

Dyshja shpesh publikojnë foto bashkë ku shfaqen tejet te lumtur dhe të dashuruar pranë njëri-tjetrit. Isaac shpesh i ka dedikuar fjalë zemre të dashurës së tij, Dua Lipës por së fundmi ka folur për dashurinë që ka ndaj qenit të tij.

”Dashuria e vërtetë”, ka shkruar ai pranë një Instastory të publikuar./Lajmi.net/

albshowbizzz.com