Ja ku do ta kremtojë Rita Ora natën e Vitit të Ri

 
 

Këngëtarja Rita Ora (28) po shijon rrezet e diellit në ishullin idilik të Amilla Fushi në ishujt Maldive.

Së bashku me të janë edhe ish-ylli i serisë Towie, Sam Faiers dhe aktorja 33-vjeçare Jamie Winstone.

Rita dukej e bujshme, e veshur me një fustan të bardhë të Chanel të zbukuruar me shkronja të zeza nga emri i etiketës së projektuesit.

Ajo ndodhet në ishujt e bukur të Oqeanit Indian për performuar për natën e Vitit të Ri.

 
 

albshowbizzz.com