Jennifer Lopez ‘shkrihet’ teksa dëgjon Albert Stanajn duke kënduar (VIDEO)

Këngëtari me origjinë shqiptare
Albert Stanaj, së fundmi ka performuar në një festë private për Krishtlindje.

Të pranishëm ishin shumë fytyra të
njohura nga skena ndërkombëtare e muzikës, përfshirë Jennifer Lopez e shoqëruar
me burrin e saj miliarder.

Përveç saj, aty ishte edhe Sia.

Të dy këngëtaret e njohura bashkë me njerëzit e tjerë u mahnitën nga zëri i Albertit i cili po këndonte Last Christmas.

Kjo u bë e ditur nga vetë Stanaj i
cili publikoi një video në rrjetin e tij social Instagram, ku shihej Lopez duke
e dëgjuar me shumë vëmendje.

Ndër të tjerash Stanaj poshtë videos kishte uruar Krishtlindjet duke shënuar se kjo ishte dhurata më e bukur, Sia, Lopz dhe Alex ishin ulur aty para e që ndihej i bekuar./Prive.al

View this post on Instagram

MERRY CHRISTMAS!!!! This was the best gift ever! Singing in front of such legends. @siamusic right in front of me with @arod and @jlo sitting right there. Feeling so blessed this Christmas. Shoutout to everyone there!! @robert_herjavec @janefonda @chappelledave @brianmcknightjr and @steviemackey for always supporting! Love you guys- new music coming soon ?

A post shared by Stanaj (@stanaj) on