Justin bën veprimin e gabuar, fansat i ‘hipin’ në qafë

Justin Bieber ka habitur të gjithë me veprimin e fundit por i kushtoi keq.

Këngëtari, Justin Bieber aksidentalisht e ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter numrin e telefonit, gjë që ishte e papritur, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Ky gabim i ka kushtuar keq pasi duke pasur parasysh se Bieber është shumë i dashur për publikun dhe numri i fansave të tij është i madh, ata i janë vërshuar me mesazhe të shumta por thuhet se asnjëri nuk ka pranuar përgjigje nga këngëtari.

Madje, për shkak të gabimit që bëri, ai u detyrua të ndërroj krejtësisht numrin e telefonit.

Mediat botërore shkruajnë se Bieber nuk dëshiron të zemërojë gruan e tij, Hailey Baldwin, ku muaj më parë kurorëzuan lidhjen e tyre disamujore me martesë./Lajmi.net/

albshowbizzz.com