Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Vigjilja e Krishtlindjeve, i ka gjetur
bashkë në Prishtinë.

Moderatorja e Këngëtarja e njohur, Luana
Vjollca, është fotografuar krah të dashurit të saj Krenar Qoqajt, në Katedralen
Shën Nënë Tereza në Prishtinë.

Dyshja që janë tash e sa kohë në lidhje,
s’e kanë konfirmuar asnjëherë romancën e tyre, megjithatë siç thonë, një
fotografi flet sa një mijë fjalë.

Ata të dy janë fotografuar Paparazzi nga
Prive, derisa po kremtonin bashkë në kishë Krishtlindjet.

Lidhja e tyre po ashtu dëshmon edhe tolerancën ndërfetare që kanë shqiptarët, meqenëse Luana i takon besimit islam kurse Krenari atij katolik.