Kaq shumë ka ndryshuar Leonora gjatë këtyre viteve, ja fotografia që e dëshmon

Leonora Jakupi është këngëtarja shumë e njohur shqiptare dhe që mori zemrat e publikut shqiptar që me paraqitjen e saj të parë.

Këngët e saj dëgjohen dhe këndohen edhe në ditët e sotme me nostagji të madhe, shkruan ORAinfo.

Edhe pse ka qenë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare për një kohë të gjatë, tani Leonora është larguar pak nga skena dhe ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar këngë të re.

Leonora ka ndryshuar shumë ndër vite e këtë e dëshmon fotografia e mëposhtme ku mezi mund të dallohet që janë i njejti person me Leonorën./ORAinfo/