Kaq vite mbushi sot Dhurata Dora

Sot feston ditëlindjen Dhurata Dora.

Këngëtarja e cila është shumë e pëlqyer në trojet shqiptare
mbushi plot 26 vjet.

Ajo postoi një fotografi në Instagram për të njoftuar për
ditëlindjen, nën të cilën mori mijëra pëlqime dhe shumë urime nga miqëtë dhe
familjarët.

Në Instagram ajo numëron më shumë 1 milion ndjekës.

Dhurata këtë vit ka qenë shumë aktive me këngë dhe koncerte
gjithandej ku ka shqiptarë.

Urime Dhurata./Prive.al

View this post on Instagram

It’s my birthday It’s my birthday ?? #Xmas

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on