Këngëtari shqiptar takohet me Jennifer Lopez (FOTO)

Kush s’do të donte të takohej me Jennifer
Lopez…

Këngëtari shqiptar i njohur edhe në Amerikë
Albert Stanaj, është takuar me artisten me famë botërore Jennifer Lopez.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai duke
dokumentuar takimin me një fotografi në Instagram.

“Është gjithmonë kënaqësi e zhurmshme me @jlo
për Krishtlindje”, shkroi ai.

“Nata e kaluar ishte film”, tha më tej Stanaj.

Nëse keni harruar, Alberti ka qenë këtë vit në Kosovë për të performuar bashkë me Dua Lipën, Action Bronson dhe GASHI në festivalin Sunny Hill./Prive.al

View this post on Instagram

It’s always fun jamming with @jlo at Christmas! Seriously guys, she’s awesome…. last night was a Movie!!!!

A post shared by Stanaj (@stanaj) on