Kështu do të duket Baby G në klipin e ri

Baby G vjen më ndryshe.

Këngëtarja e njohur, Baby G e cila ka kohë që nuk ka qenë aktive në muzikë, ka paralajmëruar fansat se është drejt finalizimit të një projekti muzikor që pritet shumë shpejt të publikohet, shkruan rtv21.tv.

Në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar video dhe fotografi nga xhirimet e kipit, ku do të vijë shumë më ndryshe.

“Kokë e kuqe”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos së publikuar.

Ndryshe, për videoklipin e ri Baby G po bashkëpunon me Max Production.