Kështu kujdeset për mbesën Getinjo

 
 

Getinjo ka publikuar një video me mbesën.

Getinjo në këtë video shfaqet duke e mbajtur mbesën në prehër, teksa po kujdesej për të, shkruan lajmi.net.

Reperi po e ushqente vajzën e vëllait të tij, Mozzik, ndërsa vogëlushja po qëndronte e qetë me të.

Kujtojmë që Mozzik dhe Loredana u bënë prindër dy javë më parë dhe Hana është fëmija i parë i tyre.

Për ndryshe, Getinjo dhe Mozzik këto ditë janë rikthyer me koncerte pas një pauze të gjatë.

 
 

albshowbizzz.com