Kështu uron fansat Lori për Vitin e Ri

  Lori ka surprizuar fansat për Vitin e Ri.      

Ajo ka postuar një imazh në Instagram teksa duket tejet elegante dhe me plot stil për këtë ditë të fundit të vitit, 2018-të, shkruan lajmi.net.

“GËZUAR VITIN E RI 2019!, Ju uroj shendet, fat, lumturi, mbaresi dhe gjithe te mirat e kesaj bote.❤??”, janë fjalët e Lorit.

Si për shumë artistë të estradës edhe për Lorin ky vit ishte shumë i angazhuar me mbrëmje të ndryshme përreth trojeve shqiptare. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 GËZUAR VITIN E RI 2019! Ju uroj shendet, fat, lumturi, mbaresi dhe gjithe te mirat e kesaj bote.❤️?? – – – – – #mua/ @sellmakasumoviq #hair/ @kacilleshi #dress/ @fjollanilaofficial #nails / @buqemala #photography / @fioralbakryemadhi 

A post shared by   Lori Loreta Kacka  (@lori_loreta_kacka) on

 

 

albshowbizzz.com