Këtë gjë nuk e keni ditur për Xhakartën, befason të gjithë

https://youtu.be/e7cBuyB4_ykPak ngapak ajo po bëhet shumë e njohur për publikun shqiptar.

Performancat e saja në komeditë televizive, e kanë vënë në qendër të vëmendjes aktoren Arta Elezaj.

Bukuroshja kosovare e cila luan në serialin “O sa mirë” dhe po ashtu në “Duplex” të Shqipërisë, e ftuar këtë javë për intervistën 60 sekondëshe në Prive, ka thënë se talenti i saj i fshehur është këndimi.

Mirëpo në të njëjtën mbrëmje, e ftuar edhe në emisionin “Xing” me Ermal Mamaqin, ia ka thënë këngës karaoke, megjithatë performanca e saj la paksa për të dëshiruar.

Arta, rri më mirë tek aktrimi sepse aty e çan fare…