Këtë gjë nuk e keni vërejtur tek Tiani, e zbulon Tuna

Jo më kot e quajnë fëmiun më simpatik të shoubizit, shkruan Kosovarja.

Është pikërisht Tiani i cili i dha shumë kuptim jetës së këngëtares, e cila është jashtëzakonisht shumë e dhënë pas tij krahas shumë obligimeve në karrierë.

Me që jeni në prag të vitit të ri, ai bashkë me mamanë e tij kanë realizuar një fotosesion shumë të bukur, e që imazhet vërtetë se janë pëlqyer nga një numër i madh i adhuruesve të këngëtares.

E një gjë bie në sy tek vogëlushi, janë pikërisht vrimat në faqet e tij që marrin tërë vëmendjen dhe shkrijnë zemrat e të gjithëve./Kosovarja/

 

albshowbizzz.com