Kjo befasi e emocionoi shumë Dhurata Dorën

Dhurata Dora pranoi një befasi të këndshme që e bëri atë të emocionohet pafund.

Dhurata Dora ka festuar ditëlindjen, andaj pranoi shumë urime dhe dhurata nga miqtë dhe familja, shkruan lajmi.net.

Fansat e saj i kanë bërë këngëtares një befasi të këndshme, e cila e emocionoi pafund atë.

“Faleminderit për surprizën. Ju jeni motivimi im, të dashurit e mi, përkrahësit e mi”, ka shkruar ajo mbi njërën prej imazheve.

Përveç tortës, ata i kishin dërguar Dhuratës edhe një numër dhuratash të ndryshme. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com