Kjo është gruaja e vëllaut të Ermalit, kunata e Arianes

 
 

Armend Fejzullahu, nisi të këndoj para shumë vitesh. Ai, ishte kultivues i rrymës rok dhe bashkë me bendin “Votra” prezantuan muzikë cilësore e të pëlqyer për adhuruesit e këtij zhanri muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Armendi e la pak pas dore muzikën, e kjo ndoshta për shkak të largimit nga vendlindja. Prej vitesh nuk kemi parë ndonjë krijim të ri muzikor dhe ai dhe grupi “Votra”.

Ndoshta jo shumë i plotësuar në muzikë, por shumë rehat në jetën private. Fejzullahu duket mjaftë i lumtur në krahët e të shoqes sinpatike, shkruan “Kosovarja”.

E, kjo zonjë i bije të jetë kunata e Ariana Fejzullahut, që për nga stili duket mjaftë ndryshe./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com