Kjo është poza sensuale e blogeres shqiptare me të cilën ka rrëmbyer vëmendje

Kjo është poza sensuale e blogeres shqiptare me të cilën ka rrëmbyer vëmendje

Jo më kot cilësohet si njëra nga blogeret më seksi shqiptare.

Armina Mevlani edhe këtë herë ka rrëmbyer vëmendjen e mediave me paraqitjen seksi që ka bërë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një imazh në Instagram në të cilin shfaqet nga shtrati dhe ka vënë në pah asetet e bujshme trupore.

“Është ftohtë jashtë”, është mbishkrimi i fotos.

Pëlqimet dhe komentet nuk kanë munguar nga ana e fansave, të cilët e admirojnë si femër me plot stil.

Vlen të ceket se Armina është e fejuar me djalin e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com