Kjo këngëtare shqiptare i ‘shoqëron’ Arbnorën e Taulantin në Tajlandë

Futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe e fejuara e tij, Arbnora, janë një ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë në qendër jo vetëm të mediave shqiptare por edhe të huaja që I përcjellin vahzdimisht çiftin, shkruan ORAinfo.

Arbnora dhe Taulanti në këtë kohë ndodhen në Tailandë, dhe nga atje na prezantojnë imazhe të ndryshme.

E sot ata kanë postuar një video ku paraqiten nën shoqërimin e këngës së këngëtares shqiptare, Taynas./ORAinfo/