Kjo ndodh kur bëhen bashkë Safetja e Sahidja

Janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Fjala është për Safeten dhe Sahiden, të cilat janë shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Dy motrat janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën. dhe këtë nuk hezitojnë ta shprehin edhe para publikut.

Sot Sahidja ka publikuar një foto ku shihet se bashku me Safeten.

Si zakonisht të dyja janë dukur zonja të vërteta.