Kjo nuk ndodh shpesh, aktori I famshëm i propozon martesë ish gruas së tij

Aktori i famshëm amerikan Terrence Howard, po martohet sërish me ish gruan e tij Mira Pak.

Image result for terrence howard and mira

49 vjeçari i ka
propozuar sërish martesë ish gruas së tij, gjatë të dielës mbrëma në një darkë
familjare në Beverly Hills të Kalifornisë.

TMZ ka raportuar se Terrence i ka propozuar gruas me të cilën më parë ishte martuar, me një unazë e cila vlen me miliona dollarë.

Image result for terrence howard and mira

“Më janë dashur
45 vjet që të të të gjeja dhe tani që jam në të 50-tat, dua ta kaloj jetën time
krah teje”, ka thënë Terrence gjatë fjalimit të propozimit.

Terrence dhe Mira
së pari janë martuar në vitin 2013-të ndërsa ajo kishe kërkuar të divorcohej
nga ai në vitin 2015-të derisa ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të parë. Cifti
janë rikthyer sërish bashkë dhe duket sikur janë më të lumtur se asnjëherë.
/Prive.al