Alb ShowBizzz

Klea i bën dedikim emocionues Elgitit

Klea Huta është bërë romantike me mesazhin që i ka kushtuar të dashurit.

Klea Huta ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet përkrah Elgitit, shkruan lajmi.net.

Që të dy, dukeshin shumë bukur përballë njëri-tjetrit, kurse ajo ia dedikoi edhe disa fjalë emocionuese atij.

“Dëshiroj që të bëjmë çdo gjë në botë së bashku!”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Elgiti ditë më parë festoi ditëlindjen dhe pranoi një befasi të këndshme nga Klea. /Lajmi.net/