Korab Shaqiri shfaqet pranë familjes së Rita Orës, thotë disa fjalë

Këngëtari, Korab Shaqiri aktualisht është në Londër dhe atje ka kaluar disa çaste të lumtura me familjen, Ora.

Korabi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaqet pranë familjes Ora, nënës dhe babait të Ritës, shkruan lajmi.net.

“Familja Ora”, ka shkruar ai.

Duket se këngëtari ka raporte të mira me familjen e Orës pasi të shumtën e kohës e ka kaluar me ta.

Përveç kësaj, Shaqiri ka performuar në Londër ku ndezi ‘publikun’ me projektet e tij. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com