Kujt nuk po mund ti rezistojë Zanfina?

“Dy motra një frajer”, ky bashkëpunim me motrën e saj, Adelinën, ia dha të mbarën, dhe famën më të madhe asaj.

E tillë, vazhdoi edhe vet pastaj, që ndër vitë arriti të jetë emër në vete, duke krijuar edhe publikun e vet, të cilët i pëlqyen edhe këngët solo të saj.

Ashtu siç mori famën, ashtu edhe u tërhjek papritmas, shkruan Kosovarja.

Por përse? Një këngëtare aq e talentuar, me hite të shumta, e mbi të gjitha me një bukurri të rrallë, sigurisht që i mungon publikut.

Por, ajo sigurisht që nuk i ka harruar adhuruesit e saj pasi tani është më shumë aktive në rrjetet sociale, duke njoftuar herë pas herë fansat për të rejat e saj.

Postimi i fundit e sjelli më të freskët se kurrë, ku kishte veshur një maicë të zezë, duke ia zbuluar më shumë gjoksin.

Ndër të tjera edhe kishte shkruar “Nuk munda ti rezistojë”, por kujt se? Shkrim ky që shkaktoi në mendjet tona goxha dyshime…

Ndryshe, Zanfina, ka potencuar në njërin nga televizionet tona, që është tërhequr prej muzikës, pasi është punësuar si juriste, për çka edhe ka studiuar për këtë drejtim. /Kosovarja/