Kush po i akuzon Mozzikun dhe Loredanën për ‘vjedhje’?!

Po shijojnë majat në karrierën e tyre.

E kjo duket që po i bën Loredanën dhe Mozzikun
pre të emrave të ndryshëm të cilët tentojnë të fitojnë vëmendje krah tyre.

Një i tillë ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale.

Fjala është për reperin e ri Gjiano i cili po
i akuzon dyshen për vjedhje të këngës ‘G Class’ e publikuar vitin e kaluar.

Fjala është për ngjajshmërinë e supozuar me
projektin e Loredanës ‘Milliondollar smile’.

Bëni krahasimin e dy projekteve më poshtë dhe
na thoni, rastësi apo kopjim? /Prive.al


View this post on Instagram

Kjo Kang “@Kapo38 X Gjiano – G-KLASSE eshte ba para praferisht 1 viti te @dongima.studio, ? @loredana @mozzik @getinjo e kan ngu kete Kang permes ni kameramanit edhe e kan vjedh, ku shihet qart fakti qe edhe prapavijat Melodike i kan vjedh,e keni videon e2 qe bindeni edhe vete, kjo kang hala nuk eshte ba me Spot, mundeni me ngu: Spotify, AppleMusic, Dezzer e n’shume platforma tjera deri athere, #Veshnu #Trash #repera

A post shared by RR? (@taulant.maqedonci) on