Ky është urimi i Ledrit për Vitin e Ri

  Edhe reperi, Ledri Vula ka uruar festën e Vitit të Ri.      

Ai ka hedhur një fotografi në llogarinë e tij, personale, Instagram gjersa shfaqet në rolin e babadimrit, shkruan lajmi.net.

“Santa e kidnapuar, sonte jam njëri prej atyre që vij në shtëpinë e juaj. Ju uroj shëndet dhe lumturi,  Urime Viti i Ri?”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Ndryshe, Ledri këtë vit ka qenë tejet i angazhuar me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. Lirshëm mund të thuhet ishte ndër artistët më të suksesshëm në estradë. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Kidnaped Santa. Tonight im the one whose coming to your house. Wishing you good health and happines. Happy New Year. ? #HoHoHo 

A post shared by   Ledri Vula  (@ledrivula) on

 

 

albshowbizzz.com