Ledri Vula sonte performon në qendër të Prishtinës

 
 

Nata e ndërrimit të viteve, Ledri Vulën do ta gjejë me koncerte.

Ledri Vula pritet që sonte të performojë në sheshin e Prishtinës, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e tij në Instagram, ditë më parë, Ledri kishte publikuar listën e koncerteve për disa ditë rresht.

Data 31 sipas asaj liste është e rezervuar për koncert në Prishtinë (shesh) dhe po ashtu edhe në Tiranë.

Mbetet të shihet se në çfarë ore do të performojë Ledri para qytetarëve në kryeqytet.

 
 

albshowbizzz.com