Leonora Jakupi nga ky vend uron Krishtlindjet

Largimi e saj kohëve të fundit u përfol shumë, pasi që ajo ka pranuar se ka të dashur, mirëpo e mban larg syrit të publikut.

Leonora mesa duket u lodh shumë nga këto komente e nga këto lajme për të, dhe kishte zgjedhuar një destinacion tjetër për të qenë sa më larg thashethemeve, e që është Brezovica.

Ani pse ajo ndodhet atje, ajo nuk ka harruar ti urojë miqtë e saj të krishterë për këtë festë.

Ndër të tjera, kishte shkruar “Urime Krishtlindjet për të gjithë miqtë e mij katolikë. Zoti u bekoftë me të mira.”

Leonora ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, e cila po i kushton vëmendje familjes, por ndoshta edhe të dashurit… /Kosovarja/