Lola dhe Dauti festojnë Vitin e Ri, por ja çfarë bie në sy

 

Lola dhe Daut Haradunaj janë një ndër çiftet më të përfoluranë media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, përcjell ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot, ajo ka postuar një fotografi në prag të Vitit të Ri, por ajo çka merr vëmendjen në këtë fotografi është se Lola është pothuajse pa grim fare dhe duket aq bukurh./ORAinfo/