Luana do t’iu lë pa gjumë, poston foton me fustanin dhe pamjen më të bukur

Luana vazhdon të jetë ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Moderatorja dhe njëkohësisht këngëtarja e njohur nga Shqipëria, po bënë jehonë të madhë mediatike viteve të fundit.

Përveç suksesit që po korrë me emisionin autorial që drejton “Shiko kush luan”, ajo po ia del mbanë mjaft mirë edhe më këndimin e saj, shkruan Kosovarja.

Është bërë e kërkuar edhe nga kjo e fundit, që nuk po ia lë fare keq veshjeve të saj “përvëluese” e provokimeve të saj të tepruara.

Sonte ajo është shfaqur me një pamje shumë ‘hot’.