Luana nuk mund t’a mohojë më, takohet me Krenar Qoqaj në Prishtinë

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të përfolura shqiptare.

Dukja e saj gjithmonë merr vëmendje të madhe dhe diskutohet shumë në mëdia.

Ajo është fotografuar krah të dashurit të saj Krenar Qoqajt, në Katedralen Shën Nënë Tereza në Prishtinë.

Dyshja që janë tash e sa kohë në lidhje, s’e kanë konfirmuar asnjëherë romancën e tyre, megjithatë siç thonë, një fotografi flet sa një mijë fjalë.

Ata të dy janë fotografuar Paparazzi nga Prive, derisa po kremtonin bashkë në kishë Krishtlindjet.