Majk në rolin e futbollistit, ai ka edhe fanellën me emrin e tij

 

Për Majk që është një tifoz i flaktë i
sportit, Kombëtarja e Kosovës në Futboll ka pasur një dhuratë speciale.

Për reperin i cili ka luajtur në një ndeshje futbolli me disa nga djemtë e ekipit që jo rrallë herë i bëri kosovarët krenarë, eshte ndare nje vend i vecante ne skuader.

Majk ka publikuar në Instagramin e tij një
fotografi në të cilën shihet fanella me mbishkrimin që mbanë emrin e tij, ndërsa
ai ka luajtur në fushë bashkë me reperët MC Kresha dhe Lyrical Son.

Madje edhe futbollisti Milot Rashica, ka publikuar në Instagramin e tij video në të cilat Majk shihet në fushë bashkë me plot të tjerë. /Prive.al

 

albshowbizzz.com