Majlinda dhe Roani na urojnë festat e fund-vitit, veshja e tyre merr vëmendjen

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet se bashku me Roanin.

Të veshur me shumë stil, ajo se bashku me Roanin i urojnë festat e fundvitit. /ORAinfo/