Majlindës nuk i ndalen thumbimet, shikoni çfarë i shkruajnë

Para disa javësh emri i saj ishte kryetemë e medieve rozë, kjo për shkak të konfliktit që u krijua me ish të dashurin e saj, reperin Majk, shkruan Kosovarja.

Konflikti i cili kishte të bënte me djalin e tyre, iniciatorë i të cilit ishte vet Majk i cili pas një nisme humanitare u akuzua nga numri i madh i ndjekësve për moskujdesin ndaj të birit, rast ky i cili zbuloi shumë të pathëna.

Por pas disa ditësh gjithçka ra në heshtje, ku secila palë vazhdoi jetën e tyre duke lënë anash komentet e shumta.

Por jo edhe publiku, të cilët nuk ndalen asnjëherë me spekulime, edhe në imazhet që Majlinda ka realizuar për fundvit.

Një nga komentuesit ia kishte shkruar edhe këtë: “femija ka nevoje dhe per babain gezuar” ,por që ky e shumë komente të ngjashme, Majlindën e lënë indiferente pas gjithë zhurmës që ndodhi./Kosovarja/

albshowbizzz.com