Marina Vjollca me urim të veçantë për festë

Edhe prezantuesja, Marina Vjollca ka uruar festën.

Moderatorja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka publikuar një fotografi në InstaStory me të cilën uron festën, shkruan lajmi.net.

“Gëzuar Krishtlindjen! Zoti ju bekoftë”, ka shkruar ajo.

Marinën ka kohë që nuk e kemi parë aktive në ndonjë projekt televiziv edhe pse e ka paralajmëruar rikthimin e saj.

Ajo tashmë është e martuar me reperin kosovar, Getoar Selimin dhe duket se po e shijon mjaft shumë jetën private.