Mbrëmë Luana Vjollca ‘ndezi’ publikun shqiptar me performancën e saj

Luana Vjollca mbrëmë ka performuar në Shqipëri.

Këngëtarja, Luana Vjollca mbrëmë ka performuar në Gostivar dhe nuk ka dyshim se ka ‘ndezur’ publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo ka sjell një video në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shfaqet para publikut dhe merr një duartrokitje të madhe.

“Natë e paharruar sonte”, shkruan ajo.

Kjo dëshmon se Luana ka një numër të madh të fansave që e përcjellin vazhdimisht në çdo hap që ajo bën.

Ndryshe, Vjollca dje do të publikonte projektin e ri muzikor por që për shkak të kohës nuk mund ta sillte. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com