Mbretëresha e Akullit: Adelina Ismajli befason me imazhin e fundit

 

Kur askush s’po e priste, ajo goditi me një
fotografi.

Këngëtarja e famshme shqiptare, e cilësuar njashtu
edhe si divë e muzikës, Adelina Ismajli, ka publikuar një fotografi fantastike
në profilin e saj në Instagram.

Ismajli e cila ka treguar se do e publikojë
edhe një këngë, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi ku
duket rrezatuese.

Imazhi është realizuar në një vend të akullt, ndërsa Adelina shihet e veshur e tëra në të bardha dhe ngjanë me ato mbretëreshat e akullta që i shohim në filmat e animuar. /Prive.al

 

albshowbizzz.com