Me jakne me ledh e minifund, Ariana do t’iu lë gojë hapur me kombinimin e veshjes

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana po i reziston edhe të ftohtit, ku në një foto të publikuar në rrjetet sociale, ajo shfaqet me jakne të shkurtë e me lesh, e me një minifund dhe çizme të gjata dhe një kapelë.

Në këtë veshje, Ariana ka treguar se ka shumë shije. /ORAinfo/