Me katër fëmijët dhe gruan në krahë, Ronaldo poston fotografinë më të veçantë

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë në gjithë botën. Ai posedon miliona fansa dhe ndër ta hyjnë edhe mijëra shqiptarë.

Së fundmi, lajmet për të pushtuan mediat botërore, dhe kjo për faktin se ai i propozoi martesë të dashurës së tij, Georginës, përcjell ORAinfo.

Ai sot me rastin e festës së krishtlindjeve ka postuar fotografinë më të ëmbël me familjen e tij e të veshur të gjithë me rroba të babadimrit./ORAinfo/