Me këtë veshje Xhesika uron festën e sotme

Me rastin e ditës së Krishtlindjeve, nuk mbet kush pa shkruar e pa uruar.

Edhe modelja e njohur, shfrytëzoi llogarinë e saj personale, për të uruar e cila kishte zgjedhë një veshje tamam për këtë kohë, shkruan Kosovarja.

Me fustan të gjatë e ngjyrë të kuqe, dhe me flokë të lëshuara, ajo uroi të gjithë besimtarët e krishterë për këtë festë, e cila me pak fjalë kishte shkruar “Urime Krishtlindet”.

Ndryshe, Xhesika tash e disa kohë zhvillon jetën në Amerikë, ku edhe merret me pasarelat e modelizmit. /Kosovarja/