Me këto imazhe, Xhensila tregon format perfekte të saj

Është njëra nga fytyrat publike e cila komentohet jashtëzakonist shumë për pamjen e jashtme.

Xhensila Myrtezaj, as këtë herë nuk shpëtoi nga syri mediatik, shkruan Kosovarja

Me fotografitë e postuara sot më burrin e saj, Besin, në rrjetet më të frekuentura sociale, mori jehonë të madhë mediatike, e që dukej mjaft seksi.

Veshur me një fustan përplot xixa, kombinuar me take, dhe ulur mbi një piano, dukej mjaft provokative dhe joshëse.

Siç e dijmë, Xhensila nuk ka shumë kohë që ka sjellë në jetë vajzën e saj, Ajkën. /Kosovarja/