Më në fund Leonora na prezanton të dashurin, i gjatë e muskuloz, ja kush është

 

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare dhe e cila u bë tejet e njohur që nga paraqitja e saj e parë në skenë.

Këngët e saj u kënduan e u dëgjuan për vite në publikun shqiptar, e vazhdojnë të dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Në këtë kohë, Leonora është larguar pak na muzika, sepse ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar këngë.

Por, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar në InstaStory një mashkull, për të cilin nuk ka lënë ndonjë përshkrim.

Me këtë ajo ngjallë dyshimet se ky mund të jetë i dashuri i saj./ORAinfo/