Me një portret familjar, Albatrit Muçiqi uron Vitin e Ri

  Albatrit Muçiqi ka uruar të gjithë për ndërrimin e viteve me një fotografi familjare.      

Albatrit Muçiqi përmes një fotografie të postuar në Instagram, ka uruar më të mirat për 2019-ën, shkruan lajmi.net.

Në fotografi, këngëtari shihet përkrah bashkëshortes së tij, Egzonës dhe vajzës Amelias.

“Gëzuar vitin e ri 2019 nga unë dhe familja ime , dhashte zoti qe ta keni shendetin,harmonin dhe gëzimin në familjet tuaja ?? #gezuar2019   #Amelia  ✨”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Albatrit Muçiqi është “Nuk muj me ta fal”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. 

  

 

albshowbizzz.com