Meliza prezanton familjen e saj, fëmijët e saj ngjasojnë shumë me të

Këshilltarja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj ka prezantuar familjen e saj.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet së bashku me bashkëshortin dhe fëmijët.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston shpesh nga përdishmeria e saj.

“Urime shpirti i pushimeve. Familja” ka shkruar ajo në këtë postim.