Morena shkon atje ku “s’ka limit”

Është ndër këngëtaret më aktive në rrjetet sociale e cila mahnitë në çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Edhe kësaj here, me imazhin e saj s;kishte si të mos pëlqehej dhe komentohej nga numri i madh i të gjitha grupmoshave që është idol i tyre.

Morena përmes postimeve çdoherë ka treguar se është e dhënë pas luksit dhe shëtitjeve të shumta, e edhe kësaj here shihet e njëjta gjë.

Me që temperaturat kanë rënë dukshëm, edhe Morena do pak nxehtësi, e që ka shkuar në vendin për të cilin thotë se “s’ka limit” , pikërisht buzë detit i cili duket pafund.

E bukur, e nxehtë edhe në ditë të ftohta./Kosovarja/

albshowbizzz.com